Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Arnis

Është emri yt Arnis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ārons, Ariance, Arnaz, Awarnach, Aruns, Armaja, Aharnish, Armansyah
Vajza me tinguj të ngjashëm:Arinés, Arnesa, Aranka, Armes, Arimsa, Arinchaya, Armanys, Airamis
Vlerësimi:
4.5/5
yje 17 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 16 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 16 vota
Pseudonime:Arnis, Nisi
Emrat e vëllezërve:Arta
Emrat e motrave:Agnesa, Arlinda
Facebook:

+/- 995 Arnis's në Facebook. Pozicioni #34311
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 5 shkronja - emrat Boy filluar me A - Popullore letonisht emrat boy - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga Arnis


Arnis ( 2 vjeç) 2017-02-26
....

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Arnis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Arnis? Voto për emrin tënd