Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Arlinda

Është emri yt Arlinda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Arland, Arlindo, Arlando, Arlande, Arlandy
Vajza me tinguj të ngjashëm:Arlind, Arlanda, Arlinde, Aerlant, Arleyneth
Vlerësimi:
5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 10 vota
Pseudonime:Linda, Nina, Lina, Lindë, Jo, Lindu, Arli
Emrat e vëllezërve:Arlind, Jahi, Qlirim, Arnis, Arianiti
Emrat e motrave:Gentiana, Leonora, Elmedina, Gresa, Alketa, Alesia, Nafije, Betina, Tara, Sherife, Mirjeta, Melisa, Arinda, Joo
Facebook:

+/- 4170 Arlinda's në Facebook. Pozicioni #11779
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 3 rrokjeve - Emrat me 7 shkronja - Emrat përfundon në A - Emrat Girl duke filluar me A - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 3 rrokje - Emrat me vlerësim më të ulët - Vështirë për të shpallë emrat - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja
Komente nga Arlinda


Arlinda ( 25 vjeç) 2015-12-06
i like it
Arlinda ( 30 vjeç) 2016-02-09
Eshte emer simpatik
Arlinda ( 20 vjeç) 2017-02-26
Cnxnnsns
Arlinda ( 23 vjeç) 2017-08-09
ju lutem du me kuptu kuptimin arlinda

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Arlinda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Arlinda? Voto për emrin tënd