Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jahi

Është emri yt Jahi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Joey, Jack, Jay, Jesse, Joe, Josue, Joshua, Jowi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jo, Jaci, Ji, Josie, Jessie, Jackie, Jee, Jauza
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Arlinda
Facebook:

+/- 1065 Jahi's në Facebook. Pozicioni #32653
Kategoritë:Emrat egjiptian
Komente nga JahiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jahi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jahi? Voto për emrin tënd