Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Jesse

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Jesse.
Është emri yt Jesse? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Dhuratë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Yishai
Variante:Jesca, Jesco, Jeska, Jeske, Yesse, Yishai
Djem me tinguj të ngjashëm:Jahi, Joey, Jack, Jay, Joe, Josue, Joshua, Jowi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jo, Jaci, Ji, Josie, Jessie, Jackie, Jee, Jauza
Vlerësimi:
4.5/5
yje 209 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 99 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 98 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 98 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 188 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 189 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 601585 Jesse's në Facebook. Pozicioni #171
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore Po emrat boy - Emrat popullore Frisian - Popullore fund emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Popullore holandez emrat boy - Emrat popullore Holandez 2012 - Emrat Top1000 amerikanë në 1928
Komente nga JessePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jesse? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jesse? Voto për emrin tënd