Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Josie

Është emri yt Josie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Josephine
Djem me tinguj të ngjashëm:Jahi, Joey, Jack, Jay, Jesse, Joe, Josue, Joshua
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jo, Jaci, Ji, Jessie, Jackie, Jee, Jauza, Jessica
Vlerësimi:
4/5
yje 46 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 34 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 33 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 34 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 41 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 41 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 124220 Josie's në Facebook. Pozicioni #788
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga JosiePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Josie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Josie? Voto për emrin tënd