Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Joey

Është emri yt Joey? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Jozef
Djem me tinguj të ngjashëm:Jahi, Jack, Jay, Jesse, Joe, Josue, Joshua, Jowi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jo, Jaci, Ji, Josie, Jessie, Jackie, Jee, Jauza
Vlerësimi:
4.5/5
yje 107 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 33 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 32 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 33 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 93 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 95 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 532420 Joey's në Facebook. Pozicioni #196
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat e shkurtër - Popullore holandez emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Emrat popullore Holandez 2012 - Emrat Top1000 amerikanë në 1939
Komente nga JoeyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Joey? Voto për emrin tënd


Është emri yt Joey? Voto për emrin tënd