Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Jackie

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Jackie.
Është emri yt Jackie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:ai mori thembrën
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Jacques
Djem me tinguj të ngjashëm:Jahi, Joey, Jack, Jay, Jesse, Joe, Josue, Joshua
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jo, Jaci, Ji, Josie, Jessie, Jee, Jauza, Jessica
Vlerësimi:
4.5/5
yje 56 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 36 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 36 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 36 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 52 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 50 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 678925 Jackie's në Facebook. Pozicioni #148
Kategoritë:Emrat skocez - Emrat Top1000 amerikanë në 1998
Komente nga JackiePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jackie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jackie? Voto për emrin tënd