Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Joshua

Është emri yt Joshua? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Jozua
Variante:Josue, Yehoshua, Yoshua
Djem me tinguj të ngjashëm:Jahi, Joey, Jack, Jay, Jesse, Joe, Josue, Jowi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jo, Jaci, Ji, Josie, Jessie, Jackie, Jee, Jauza
Vlerësimi:
4.5/5
yje 204 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 120 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 119 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 119 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 179 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 177 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 983720 Joshua's në Facebook. Pozicioni #86
Kategoritë:Emrat biblikë - Top 100 anglisht emrat - Top 100 Tagalogisht emrat - Popullore sllovak emrat boy - Popullore italian emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Popullore hungarez emrat boy - Popullore Swahilian emrat boy - Popullore spanjisht emrat boy - Emrat popullore Holandez 2012
Komente nga JoshuaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Joshua? Voto për emrin tënd


Është emri yt Joshua? Voto për emrin tënd