Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jessie

Është emri yt Jessie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Janet
Variante:Jessey
Djem me tinguj të ngjashëm:Jahi, Joey, Jack, Jay, Jesse, Joe, Josue, Joshua
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jo, Jaci, Ji, Josie, Jackie, Jee, Jauza, Jessica
Vlerësimi:
4.5/5
yje 123 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 55 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 54 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 55 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 107 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 108 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 300235 Jessie's në Facebook. Pozicioni #376
Kategoritë:Emrat skocez - Emrat popullore Holandez 2012 - Emrat Top1000 amerikanë në 1941
Komente nga JessiePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jessie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jessie? Voto për emrin tënd