Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Janet

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Janet.
Është emri yt Janet? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Perëndia është i mëshirshëm
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:John
Variante:Jessie
Djem me tinguj të ngjashëm:Jácint, Junaid, Juanito, Jacinto, Jayant, Junayd, Janneth, Jenda
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jonita, Jonida, Janetta, Jeanette, Jeannette, Jacinda, Johannieta, Jeanetti
Vlerësimi:
4.5/5
yje 90 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 45 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 45 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 44 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 77 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 75 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 620990 Janet's në Facebook. Pozicioni #162
Kategoritë:Emrat skocez - Popullore bulgarian emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1943
Komente nga JanetPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Janet? Voto për emrin tënd


Është emri yt Janet? Voto për emrin tënd