Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me John

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit John.
Është emri yt John? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zoti është i dhemshur
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Johannes
Variante:Dashawn, Elchanan, Evana, Gian, Hansel, Hansen, Hanson, Hovhannes, Iain, Iann, Ihan, Ioan, Ioana, Ioann, Ion, Iwan, Jack, Jacki, Jackson, Jan, Jana, Janet, Janis, Janson, Janssen, Jean, Jean Baptiste, Jeanette, Jeanie, Jeanne, Jeannett, Jeannette, Jeannie, Jen, Jenkin, Jennings, Joan, Johan, Johannes, Johnson, Juan, Juanito, Keoni, Keyshawn, Sean, Shaundre, Shon, Sion, Sjon, Yan, Yiannis, Yoana, Yochanan, Zane, يحيى, Ιωαννης, Yianni, Іван, Йоана, Ян, Yoan, Օհաննես
Djem me tinguj të ngjashëm:Jona, Jon, Jani, Joen, Johan, Jan, Juan, Jonah
Vajza me tinguj të ngjashëm:Joana, Joan, Jaana, Juna, Jana, Janina, Jehona, Jenna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 322 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 176 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 173 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 171 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 286 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 290 vota
Pseudonime:Kapterr, Xhogu, Xhoka
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Ezra
Facebook:

+/- 4818465 John's në Facebook. Pozicioni #2
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 fa emrat - Emrat e shkurtër - Top 100 anglisht emrat - Popullore Po emrat boy - Popullore te emrat boy - Top 100 Swahilian emrat - Popullore grek emrat boy - Popullore danez emrat boy - Top 100 Tagalogisht emrat
Komente nga JohnPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt John? Voto për emrin tënd


Është emri yt John? Voto për emrin tënd