Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Juan

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Juan.
Është emri yt Juan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zoti është i dhemshur
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:John
Variante:Juanita
Djem me tinguj të ngjashëm:Jona, Jon, Jani, Joen, Johan, John, Jan, Jonah
Vajza me tinguj të ngjashëm:Joana, Joan, Jaana, Juna, Jana, Janina, Jehona, Jenna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 220 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 152 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 152 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 150 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 203 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 201 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 404035 Juan's në Facebook. Pozicioni #277
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat e shkurtër - Popullore sllovak emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Popullore spanjisht emrat boy - Popullore indonezian emrat boy - Popullore Catalonian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1988
Komente nga JuanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Juan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Juan? Voto për emrin tënd