Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Joan

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Joan.
Është emri yt Joan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zoti është i dhemshur
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:John
Variante:Joni
Djem me tinguj të ngjashëm:Jona, Jon, Jani, Joen, Johan, John, Jan, Juan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Joana, Jaana, Juna, Jana, Janina, Jehona, Jenna, Jasmina
Vlerësimi:
5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 9 vota
Pseudonime:Ani, Jo, Joni, Jon, Join
Emrat e vëllezërve:Nelo, Klajdi
Emrat e motrave:Kejsi, Esiel, Ilda, Ana
Facebook:

+/- 424715 Joan's në Facebook. Pozicioni #252
Kategoritë:Emrat e shkurtër - Emrat me 1 rrokjen - Emrat me 4 shkronja - Top 100 Swahilian emrat - Top 100 Catalonian emrat - Top 100 Tagalogisht emrat - shpallë lehtë emrat boy - Popullore shqiptar emrat boy - emrat Boy me më shumë vota - Popullore danez emrat vajzë
Komente nga Joan


Joan ( 15 vjeç) 2016-04-14
jo skam
Joan 2016-09-01
Qfar do te thot ky emer
Joan 2019-02-19
emer bossi
Joan ( 24 vjeç) 2019-04-27
qfar kuptimi mund te ket emri joan
Joan ( 4 vjeç) 2020-01-07
Super emer

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Joan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Joan? Voto për emrin tënd