Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Orhidea

Është emri yt Orhidea? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ord, Oord, Ordway, Oroiti, Orädd
Vajza me tinguj të ngjashëm:Orrtha, Orietta, Orde, Orit, Ouarda, Ouardia, Oretha, Oort
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Dea
Emrat e vëllezërve:Jon, Jo
Emrat e motrave:Jo
Facebook:

+/- 30 Orhidea's në Facebook. Pozicioni #430450
Kategoritë:Emrat me 7 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja
Komente nga Orhidea


Orhidea ( 13 vjeç) 2017-04-15
Eshte lule sheruese dhe e bukur ne mbare botes
Orhidea ( 1 vjeç) 2019-07-31
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Orhidea? Voto për emrin tënd


Është emri yt Orhidea? Voto për emrin tënd