Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Anik

Është emri yt Anik? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Anna
Djem me tinguj të ngjashëm:Anes, Amos, Anis, Anas, Anish, Ansco, Ames, Aonghus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anjeza, Anaïs, Anika, Anesa, Anisa, Annaïse, Anja, Anežka
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Niki, Nik, Niko
Emrat e vëllezërve:Aaron, Anil, Anes
Emrat e motrave:Elsa Avdiu, Anjeza, Suela, Rina, Anela, Anita, Lorena
Facebook:

+/- 12835 Anik's në Facebook. Pozicioni #4848
Kategoritë:Emrat Oudindische - Emrat filluar me A - Emrat me 4 shkronja - emrat Boy filluar me A - shpallë lehtë emrat boy - emrat Boy me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat boy - Lehtë për të kujtuar emrat - Lehtë për të shpallë emrat - Emrat e bebeve djem me 2 rrokje
Komente nga Anik


Anik ( 14 vjeç) 2018-08-15
Preshendetje dua te di kuptimin e Plot te Emrit Anik
Anik ( 14 vjeç) 2018-08-15
Preshendetje dua te di kuptimin e Plot te Emrit Anik

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Anik? Voto për emrin tënd


Është emri yt Anik? Voto për emrin tënd