Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Armela

Është emri yt Armela? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Armel, Arnel, Arnoul, Arnall, Arnul, Arnol, Arun Lal
Vajza me tinguj të ngjashëm:Arnela, Armella, Arnola, Arnila, Armelie, Arnelle, Armilla, Armynel
Vlerësimi:
5/5
yje 36 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 35 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 35 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 35 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 34 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 34 vota
Pseudonime:Mela, Jo, Armi, Ela, Meli, Ari, Mele, Amela, Pamela, Karamela, Amexha, Amel, Melina, Ama, Ar, Karmela, Amelia, Melushe, Arm
Emrat e vëllezërve:Stiv, /, Nori, Nuk Kam, Olsi, Andi, Argjend, Mirsad, Resmie, Reni, Skam, Nk Kam, Driton, Islam, Albani, Dritoni, Bjord, Artoni, Donald, Kejdi, Arlind, Miri, Armando, Beni, Arlis, Arlen, Arlindi, Gerald, Besir, Orgito Më shumë emra
Emrat e motrave:Xheni, Klea, Nuk Kam, Joana, Armanda, Klaudia, Alemra, Nk Kam, Sigela, Albina, Kaltrina, Ska, Anita, Adela, Ana, Lina, Ela, Dafi, Alba, Arsilda, Sidorela, Ira, Arta, Skam
Facebook:

+/- 1160 Armela's në Facebook. Pozicioni #30715
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 6 shkronja - Emrat me 3 rrokjeve - Emrat përfundon në A - Top 100 shqiptar emrat - Emrat me më shumë vota - Emrat Girl duke filluar me A - Emrat Girl me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 3 rrokje
Komente nga Armela


Armela ( 22 vjeç) 2016-06-27
Esht shum i bukur
Armela ( 17 vjeç) 2016-12-24
jo
Armela ( 18 vjeç) 2017-04-15
armela esht emri me i bukur
Armela ( 20 vjeç) 2017-07-28
Qfar kuptimi ka emri Armela
Armela ( 25 vjeç) 2017-10-29
Cfare kuptimi ka emri Armela?
Armela ( 3 vjeç) 2017-11-19
Emer shum i bukur dhe i vecant besoj
Armela ( 17 vjeç) 2018-03-18
Emer super i vecant
Armela ( 20 vjeç) 2019-04-28
Shume i bukur
Armela ( 20 vjeç) 2019-08-31
Cfar kuptimi ka emri im
Armela ( 14 vjeç) 2019-11-06
Emer i bukur dhe i kendshem❤❤
Armela ( 20 vjeç) 2019-12-21
Me pelqen shume
Armela ( 25 vjeç) 2020-02-25
Jo
Armela ( 17 vjeç) 2020-04-19
Me plq shum emri qe kam

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Armela? Voto për emrin tënd


Është emri yt Armela? Voto për emrin tënd