Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Donald

Është emri yt Donald? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Domhnall
Variante:Don, Donalda, Donell, Konala
Djem me tinguj të ngjashëm:Donalt, Donaldo, Danildo, Dinaldo, Denildo, Danladi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Denilda, Donalda, Donilda, Deonilde, Danilda, Demilade
Vlerësimi:
4.5/5
yje 47 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 25 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 25 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 25 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 42 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 41 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Kelment, Mateo
Emrat e motrave:Orinda, Bleona, Greta
Facebook:

+/- 373935 Donald's në Facebook. Pozicioni #304
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore anglisht emrat boy - Popullore Swahilian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1949
Komente nga DonaldPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Donald? Voto për emrin tënd


Është emri yt Donald? Voto për emrin tënd