Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Armand

Është emri yt Armand? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Herman
Variante:Arman, Armanda, Armande, Armandine, Armandus
Djem me tinguj të ngjashëm:Armend, Arend, Armond, Armando, Armande, Arnt, Arnd, Arnout
Vajza me tinguj të ngjashëm:Armada, Armanda, Arinda, Armida, Arminta, Arminda, Arnette, Arenda
Vlerësimi:
4.5/5
yje 52 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 30 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 30 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 30 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 46 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 45 vota
Pseudonime:Mandi
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Armela, Margarita
Facebook:

+/- 24040 Armand's në Facebook. Pozicioni #2939
Kategoritë:Emrat Frëngjisht - Emrat filluar me A - Emrat me 6 shkronja - emrat Boy filluar me A - Popullore hungarez emrat boy - Popullore polonisht emrat boy - Popullore Catalonian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1919
Komente nga ArmandPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Armand? Voto për emrin tënd


Është emri yt Armand? Voto për emrin tënd