Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Arnd

Është emri yt Arnd? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Arnout
Djem me tinguj të ngjashëm:Armend, Arend, Armond, Armando, Armande, Arnt, Arnout, Arnaud
Vajza me tinguj të ngjashëm:Armada, Armanda, Arinda, Armida, Arminta, Arminda, Arnette, Arenda
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 300 Arnd's në Facebook. Pozicioni #81935
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga ArndPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Arnd? Voto për emrin tënd


Është emri yt Arnd? Voto për emrin tënd