Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Arnout

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Arnout.
Është emri yt Arnout? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Ai i cili sundon si një shqiponjë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Arnwalt
Variante:Aard, Aardje, Aardsche, Aardse, Aarn, Aarnoud, Aarnoudina, Aarnoudje, Aarnout, Aart, Aartina, Aartje, Aernold, Aernout, Aerntke, Aert, Annold, Aren, Arend, Arenda, Arendien, Arendina, Arentdina, Arentsje, Arn, Arnd, Arnhold, Arnia, Arno, Arnoaldus, Arnold, Arnolda, Arnolde, Arnoldia, Arnoldina, Arnoldus, Arnoud, Arnoudina, Arnoul, Arnt, Artina, Artje, Arto, Artsje, Eard, Earde, Eardke, Eardse, Eartsje, Ernout, Harnoud, Naut, Rolly
Djem me tinguj të ngjashëm:Armend, Arend, Armond, Armando, Armande, Arnt, Arnd, Arnaud
Vajza me tinguj të ngjashëm:Armada, Armanda, Arinda, Armida, Arminta, Arminda, Arnette, Arenda
Vlerësimi:
4.5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 10 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 270 Arnout's në Facebook. Pozicioni #88413
Kategoritë:Emrat Holandez
Komente nga ArnoutPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Arnout? Voto për emrin tënd


Është emri yt Arnout? Voto për emrin tënd