Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rolly

Është emri yt Rolly? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Arnout
Djem me tinguj të ngjashëm:Roel, Raul, Reilly, Rolo, Royal, Roeill, Riley, Roly
Vajza me tinguj të ngjashëm:Raila, Ryella, Rula, Rylee, Raaheel, Rahil, Rolie, Royale
Vlerësimi:
5/5
yje 16 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 15 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 26185 Rolly's në Facebook. Pozicioni #2738
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga RollyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rolly? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rolly? Voto për emrin tënd