Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Royal

Është emri yt Royal? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Roel, Raul, Rolo, Reilly, Rolly, Roeill, Riley, Roly
Vajza me tinguj të ngjashëm:Raila, Ryella, Rula, Rylee, Raaheel, Rahil, Rolie, Royale
Vlerësimi:
5/5
yje 25 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 17 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 17 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 16 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 20 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 21 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 22145 Royal's në Facebook. Pozicioni #3134
Kategoritë:Emrat skocez - Popullore turk emrat boy - Popullore rusisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1912
Komente nga RoyalPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Royal? Voto për emrin tënd


Është emri yt Royal? Voto për emrin tënd