Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Riley

Është emri yt Riley? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ryley
Djem me tinguj të ngjashëm:Roel, Raul, Rolo, Reilly, Royal, Rolly, Roeill, Roly
Vajza me tinguj të ngjashëm:Raila, Ryella, Rula, Rylee, Raaheel, Rahil, Rolie, Royale
Vlerësimi:
5/5
yje 51 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 35 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 33 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 34 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 48 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 47 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 101425 Riley's në Facebook. Pozicioni #942
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1951
Komente nga RileyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Riley? Voto për emrin tënd


Është emri yt Riley? Voto për emrin tënd