Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Raul

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Raul.
Është emri yt Raul? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Ujk
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ralph
Djem me tinguj të ngjashëm:Roel, Reilly, Rolo, Royal, Rolly, Riley, Roeill, Roly
Vajza me tinguj të ngjashëm:Raila, Ryella, Rula, Rylee, Raaheel, Rahil, Rolie, Royale
Vlerësimi:
4.5/5
yje 154 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 114 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 113 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 112 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 142 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 142 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 143335 Raul's në Facebook. Pozicioni #689
Kategoritë: - Emrat e Afrikës - Emrat e shkurtër - Top 100 turk emrat - Top 100 rumun emrat - Popullore turk emrat boy - Popullore rumun emrat boy - Popullore etiopian emrat boy - Popullore spanjisht emrat boy - Popullore Catalonian emrat boy
Komente nga RaulPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Raul? Voto për emrin tënd


Është emri yt Raul? Voto për emrin tënd