Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Ralph

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Ralph.
Është emri yt Ralph? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Ujk
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Radolf
Variante:Raoul, Raul
Djem me tinguj të ngjashëm:Ralf, Rolf, Roelof, Ruilof, Rolph, Rolivie, Rolphe, Roulf
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ralf, Rolf, Roelof, Ruilof, Rolph, Rolivie, Rolphe, Roulf
Vlerësimi:
4.5/5
yje 66 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 26 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 26 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 26 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 62 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 63 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 221160 Ralph's në Facebook. Pozicioni #465
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore arab emrat boy - Popullore holandez emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Popullore Tagalogisht emrat boy - Popullore gjermanisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1940
Komente nga RalphPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ralph? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ralph? Voto për emrin tënd