Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Ralf

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Ralf.
Është emri yt Ralf? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Ujk
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Radolf
Djem me tinguj të ngjashëm:Ralph, Rolf, Roelof, Ruilof, Rolph, Rolivie, Rolphe, Roulf
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ralph, Rolf, Roelof, Ruilof, Rolph, Rolivie, Rolphe, Roulf
Vlerësimi:
4.5/5
yje 55 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 33 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 33 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 33 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 50 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 50 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 13455 Ralf's në Facebook. Pozicioni #4670
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat e shkurtër - Popullore fund emrat boy - Popular skandinave Emrat - Popullore etiopian emrat boy - Popullore gjermanisht emrat boy
Komente nga RalfPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ralf? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ralf? Voto për emrin tënd