Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rolf

Është emri yt Rolf? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Rudolf
Djem me tinguj të ngjashëm:Ralf, Ralph, Roelof, Ruilof, Rolph, Rolivie, Rolphe, Roulf
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ralf, Ralph, Roelof, Ruilof, Rolph, Rolivie, Rolphe, Roulf
Vlerësimi:
4.5/5
yje 49 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 22 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 22 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 22 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 41 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 41 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 13455 Rolf's në Facebook. Pozicioni #4669
Kategoritë:Emrat skandinave - Emrat e shkurtër - Popullore danez emrat boy - Popullore norvegjez emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1934
Komente nga RolfPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rolf? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rolf? Voto për emrin tënd