Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rolph

Është emri yt Rolph? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:rolf
Djem me tinguj të ngjashëm:Ralf, Ralph, Rolf, Roelof, Ruilof, Rolivie, Roulf, Rolphe
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ralf, Ralph, Rolf, Roelof, Ruilof, Rolivie, Roulf, Rolphe
Vlerësimi:
3/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 325 Rolph's në Facebook. Pozicioni #76806
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga RolphPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rolph? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rolph? Voto për emrin tënd