Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Vincent

Është emri yt Vincent? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Vincentius
Variante:Centina, Centinus, Vicente, Vin, Vince, Vincentia, Vincentius, Vincenzo, Vinnie, Vinson, Vinzenz
Djem me tinguj të ngjashëm:Vincentiu, Vincenty, Vincentio, Vincente, Van Kenneth, Vinzent
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vincentia, Vương Minh Thu
Vlerësimi:
4.5/5
yje 157 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 63 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 60 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 62 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 141 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 142 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 382630 Vincent's në Facebook. Pozicioni #298
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Holandez - Top 100 francez emrat - Popullore fund emrat boy - Popullore danez emrat boy - Popullore suedez emrat boy - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore francez emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Popullore holandez emrat boy
Komente nga VincentPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Vincent? Voto për emrin tënd


Është emri yt Vincent? Voto për emrin tënd