Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Vincenzo

Është emri yt Vincenzo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Vincent
Djem me tinguj të ngjashëm:Vincens, Vincenc, Vincenze, Vinzenz, Vĩnh Cường, Vincsenzo, Vincenco, Vuong Quang Huy
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vincenza, Vinsnja, Vũ Vương Nghị, Võ Nguyên Hồng, Vinsensia, Vincensia, Vũ Hồng Nhung, Vu Huong Giang
Vlerësimi:
4.5/5
yje 21 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 18 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 17 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 11755 Vincenzo's në Facebook. Pozicioni #5184
Kategoritë:Emra italiane - Popullore Po emrat boy - Popullore italian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1917
Komente nga VincenzoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Vincenzo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Vincenzo? Voto për emrin tënd