Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Vinzenz

Është emri yt Vinzenz? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Vincent
Djem me tinguj të ngjashëm:Vincenzo, Vincens, Vincenc, Vincenze, Vĩnh Cường, Vincsenzo, Vincenco, Vuong Quang Huy
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vincenza, Vinsnja, Vũ Vương Nghị, Võ Nguyên Hồng, Vinsensia, Vincensia, Vũ Hồng Nhung, Vu Huong Giang
Vlerësimi:
4/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 120 Vinzenz's në Facebook. Pozicioni #156567
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga VinzenzPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Vinzenz? Voto për emrin tënd


Është emri yt Vinzenz? Voto për emrin tënd