Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Vincenza

Është emri yt Vincenza? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Vincenzo, Vincens, Vincenc, Vincenze, Vinzenz, Vĩnh Cường, Vincenco, Vincsenzo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vinsnja, Vũ Vương Nghị, Võ Nguyên Hồng, Vinsensia, Vincensia, Vu Huong Giang, Vũ Hồng Nhung, Van Cuong
Vlerësimi:
4.5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1605 Vincenza's në Facebook. Pozicioni #24166
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga VincenzaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Vincenza? Voto për emrin tënd


Është emri yt Vincenza? Voto për emrin tënd