Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Vince

Është emri yt Vince? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Vincent
Djem me tinguj të ngjashëm:Vinicio, Venanzio, Vance, Vannes, Venis, Vinicius, Vamshi, Vinz
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vanesa, Venice, Venesa, Venus, Vanesska, Vanisha, Vinga, Vân Nhường
Vlerësimi:
4.5/5
yje 33 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 28 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 28 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 167555 Vince's në Facebook. Pozicioni #605
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore hungarez emrat boy - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore Tagalogisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1962
Komente nga VincePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Vince? Voto për emrin tënd


Është emri yt Vince? Voto për emrin tënd