Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Vinz

Është emri yt Vinz? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Vinicio, Venanzio, Vince, Vance, Vannes, Venis, Vinicius, Vamshi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vanesa, Venice, Venesa, Venus, Vanesska, Vanisha, Vinga, Vân Nhường
Vlerësimi:
5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5950 Vinz's në Facebook. Pozicioni #8911
Kategoritë:Emrat e shkurtër - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga VinzPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Vinz? Voto për emrin tënd


Është emri yt Vinz? Voto për emrin tënd