Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Vanesa

Është emri yt Vanesa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Vinicio, Venanzio, Vince, Vance, Vannes, Venis, Vinicius, Vamshi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Venice, Venesa, Venus, Vanesska, Vanisha, Vinga, Vân Nhường, Võ Đăng Khoa
Vlerësimi:
4/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Esa, Nesa, Vani
Emrat e vëllezërve:Atis, Daniel, Vincenco, Piro
Emrat e motrave:Elsa, Uresa Arbesa, Greta, Sindi, Elza, Artina
Facebook:

+/- 13695 Vanesa's në Facebook. Pozicioni #4603
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Emrat me 3 rrokjeve - Emrat me 6 shkronja - Top 100 slloven emrat - Top 100 sllovak emrat - Emrat përfundon në A - Top 100 letonisht emrat - Popullore çek emrat vajzë - Emrat Girl me më shumë vota - Popullore sllovak emrat vajzë
Komente nga Vanesa


Vanesa 2019-08-27
e adhuroj
Vanesa 2019-08-27
e adhuroj
Vanesa 2019-08-27
e adhuroj
Vanesa 2019-08-27
e adhuroj
Vanesa ( 21 vjeç) 2020-01-14
Ka nje kuptim te veqant per familjen time se kan pritur gjat ardhjen time ne ket bot
Vanessa
Jam vonuar si shum per tu sjellur lumturin

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Vanesa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Vanesa? Voto për emrin tënd