Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Vance

Është emri yt Vance? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Vinicio, Venanzio, Vince, Vannes, Venis, Vinicius, Vamshi, Vinz
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vanesa, Venice, Venesa, Venus, Vanesska, Vanisha, Vinga, Vân Nhường
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 25495 Vance's në Facebook. Pozicioni #2801
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1898
Komente nga VancePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Vance? Voto për emrin tënd


Është emri yt Vance? Voto për emrin tënd