Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Vannes

Është emri yt Vannes? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Vinicio, Venanzio, Vince, Vance, Venis, Vinicius, Vamshi, Vinz
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vanesa, Venesa, Venice, Venus, Vanesska, Vanisha, Vinga, Vân Nhường
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 185 Vannes's në Facebook. Pozicioni #114883
Kategoritë:
Komente nga VannesPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Vannes? Voto për emrin tënd


Është emri yt Vannes? Voto për emrin tënd