Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Artina

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Artina.
Është emri yt Artina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Ai i cili sundon si një shqiponjë
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Arnout
Djem me tinguj të ngjashëm:Arton, Artan, Ardian, Artim, Arduino, Arden, Artemio, Artyom
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ardiana, Aartina, Ardena, Artine, Ariadna, Arduana, Ardina, Araadhna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 13 vota
Pseudonime:Tina, Jo, Arta, Muziken, Nina, Ina
Emrat e vëllezërve:Nuk Kam, Adrian, Abaz, Ardonit, Astrit, Artim, Albion
Emrat e motrave:Artesa, Aurora, Vanesa, Afrodita, Aurela, Fatbardha, Greta
Facebook:

+/- 715 Artina's në Facebook. Pozicioni #43755
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 3 rrokjeve - Emrat me 6 shkronja - Emrat përfundon në A - Emrat Girl duke filluar me A - Emrat e bebeve vajza me 3 rrokje - Emrat me vlerësim më të ulët - Vështirë për të shkruar emrat - Vështirë për të kujtuar emrat - Vështirë për të shpallë emrat
Komente nga Artina


Artina ( 19 vjeç) 2019-04-16
Po
Artina ( 19 vjeç) 2020-01-24
Emri im fillon me a dhe mbaron me a dhe eshte shum i lehte per ta mesuar dhe jam shum e kenaqur me kete emer

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Artina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Artina? Voto për emrin tënd