Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Arijana

Është emri yt Arijana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Arjan, Arsenio, Arsen, Arjun, Arseen, Arkan, Aarjan, Arsène
Vajza me tinguj të ngjashëm:Arjana, Arizona, Aurkena, Aurkene, Arachne, Arcanania, Arzum, Arsenia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 15 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Allma
Facebook:

+/- 1315 Arijana's në Facebook. Pozicioni #28035
Kategoritë:
Komente nga ArijanaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Arijana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Arijana? Voto për emrin tënd