Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Arjana

Është emri yt Arjana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Arjan, Arsenio, Arsen, Arjun, Arseen, Arkan, Aarjan, Arsène
Vajza me tinguj të ngjashëm:Arizona, Arijana, Aurkena, Aurkene, Arachne, Arcanania, Arzum, Arsenia
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Ari, Janga, Jana, Jo
Emrat e vëllezërve:Enis, Enid, Kristian
Emrat e motrave:Mirella, Mirjeta
Facebook:

+/- 750 Arjana's në Facebook. Pozicioni #42303
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 6 shkronja - Emrat me 3 rrokjeve - Emrat Girl duke filluar me A - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 3 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga Arjana


Arjana ( 33 vjeç) 2016-03-20
jo
Arjana ( 27 vjeç) 2018-07-26
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Arjana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Arjana? Voto për emrin tënd