Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kristian

Është emri yt Kristian? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Christiaan
Djem me tinguj të ngjashëm:Krystiyan, Krystine, Kristiawan, Krystyn, Karston, Kursathan, Krisztian, Karsten
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kristina, Kristiana, Kristine, Kristin, Kristiane, Kirsten, Khristina, Krisztina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 93 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 67 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 67 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 67 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 87 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 87 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Marinela, Denisa, Arjana
Facebook:

+/- 63885 Kristian's në Facebook. Pozicioni #1361
Kategoritë:Emrat skandinave - Emrat me 8 shkronja - Popullore danez emrat boy - Popullore sllovak emrat boy - Popullore norvegjez emrat boy - Popullore bulgarian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1991
Komente nga KristianPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kristian? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kristian? Voto për emrin tënd