Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Kristine

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Kristine.
Është emri yt Kristine? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Ndjekës
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Christina
Djem me tinguj të ngjashëm:Kristian, Krystiyan, Krystine, Kristiawan, Krystyn, Karston, Kursathan, Krisztian
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kristina, Kristiana, Kristin, Kristiane, Kirsten, Khristina, Krisztina, Kerstin
Vlerësimi:
4/5
yje 191 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 130 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 131 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 129 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 183 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 180 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 169540 Kristine's në Facebook. Pozicioni #601
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 norvegjez emrat - Top 100 letonisht emrat - Popullore danez emrat vajzë - Popullore norvegjez emrat vajzë - Popullore letonisht emrat vajzë - Popullore Tagalogisht emrat vajzë
Komente nga KristinePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kristine? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kristine? Voto për emrin tënd