Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kristiana

Është emri yt Kristiana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Christine
Djem me tinguj të ngjashëm:Kristian, Krystiyan, Krystine, Kristiawan, Krystyn, Karston, Kursathan, Krisztian
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kristina, Kristine, Kristin, Kristiane, Kirsten, Khristina, Krisztina, Kerstin
Vlerësimi:
4.5/5
yje 52 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 31 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 30 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 30 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 50 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 49 vota
Pseudonime:Kri, Krista, Kristi
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Roberta, Vilma
Facebook:

+/- 3895 Kristiana's në Facebook. Pozicioni #12421
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat me 9 shkronja - Top 100 letonisht emrat - Popullore letonisht emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 9 shkronja
Komente nga KristianaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kristiana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kristiana? Voto për emrin tënd