Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Roberta

Është emri yt Roberta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Robert
Djem me tinguj të ngjashëm:Robert, Roberto, Rupert, Raibert, Rayford, Ruppert, Raferdi, Rubert
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ruperta, Roeberta, Robertia, Robertha, Roberthe, Robèrto, Róberta, Ruperto
Vlerësimi:
4.5/5
yje 165 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 127 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 125 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 124 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 162 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 160 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Kristiana
Facebook:

+/- 105780 Roberta's në Facebook. Pozicioni #907
Kategoritë: - Emrat Anglisht - Top 100 italian emrat - Top 100 lituanez emrat - Popullore sllovak emrat vajzë - Popullore italian emrat vajzë - Popullore hungarez emrat vajzë - Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga RobertaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Roberta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Roberta? Voto për emrin tënd