Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rupert

Është emri yt Rupert? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Robrecht
Variante:Ruperta
Djem me tinguj të ngjashëm:Robert, Roberto, Raibert, Rayford, Ruppert, Raferdi, Rubert, Raibeart
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ruperta, Roberta, Roeberta, Robertia, Robertha, Roberthe, Robèrto, Róberta
Vlerësimi:
4.5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 19275 Rupert's në Facebook. Pozicioni #3479
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore etiopian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1891
Komente nga RupertPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rupert? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rupert? Voto për emrin tënd