Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ruperta

Është emri yt Ruperta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Rupert
Djem me tinguj të ngjashëm:Robert, Roberto, Rupert, Raibert, Rayford, Ruppert, Raferdi, Rubert
Vajza me tinguj të ngjashëm:Roberta, Roeberta, Robertia, Robertha, Roberthe, Robèrto, Róberta, Ruperto
Vlerësimi:
4/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 200 Ruperta's në Facebook. Pozicioni #108873
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga RupertaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ruperta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ruperta? Voto për emrin tënd