Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Meli

Është emri yt Meli? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Mael, Manuel, Manlio, Mull, Manel, Manual, Millo, Manolo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Manuela, Malia, Mali, Mila, Milla, Molly, Mela, Milia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 37 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 21 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 20 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 21 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 31 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 31 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 9310 Meli's në Facebook. Pozicioni #6236
Kategoritë:Emrat amerikanë
Komente nga MeliPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Meli? Voto për emrin tënd


Është emri yt Meli? Voto për emrin tënd