Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Mael

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Mael.
Është emri yt Mael? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:margaritar
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Malcolm, Malkolm
Djem me tinguj të ngjashëm:Manuel, Manlio, Mull, Manel, Manual, Millo, Manolo, Melle
Vajza me tinguj të ngjashëm:Manuela, Malia, Mali, Meli, Mila, Milla, Molly, Mela
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Marina
Facebook:

+/- 2570 Mael's në Facebook. Pozicioni #17049
Kategoritë:Emrat me 1 rrokjen - Emrat me 4 shkronja - Popullore shqiptar emrat boy - Popullore ukrainisht emrat boy - Emrat e bebeve djem me 1 rrokje - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja
Komente nga Mael


Mael ( 4 vjeç) 2016-07-19
Dua ta di dmth e emrit Mael
Mael ( 1 vjeç) 2019-09-18
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mael? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mael? Voto për emrin tënd