Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Adnan

Është emri yt Adnan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Aiden, Ayden, Adan, Aadan, Aidan, Aden, Adamo, Adem
Vajza me tinguj të ngjashëm:Adena, Adna, Adima, Adonia, Adyan, Adina, Adonna, Adyna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 236 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 70 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 69 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 68 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 96 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 95 vota
Pseudonime:Ado, Nani
Emrat e vëllezërve:Altin, Ibrahim
Emrat e motrave:Eliza, Mejreme, Selvinaze, Burbuqe
Facebook:

+/- 102275 Adnan's në Facebook. Pozicioni #930
Kategoritë:Emrat Arabisht - Top 100 Bengali emrat - emrat Boy filluar me A - Popullore suedez emrat boy - Popullore Bengali emrat boy - Emrat popullore në Pakistan - Popullore hungarez emrat boy - Popullore polonisht emrat boy - Popullore Bengali emrat vajzë - Popullore gjermanisht emrat boy
Komente nga AdnanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Adnan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Adnan? Voto për emrin tënd