Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Adan

Është emri yt Adan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Aodh
Djem me tinguj të ngjashëm:Aiden, Ayden, Aadan, Aidan, Aden, Adamo, Adem, Aadam
Vajza me tinguj të ngjashëm:Adena, Adna, Adima, Adonia, Adyan, Adina, Adonna, Adyna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 14 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 17980 Adan's në Facebook. Pozicioni #3703
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1988
Komente nga AdanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Adan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Adan? Voto për emrin tënd